Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

4.6/5

thuiswaarborg-small.svg

030 - 669 1406

Kennisblog
Cases
Evenementen
Professional Services
SFP modulesSFP modules
TP-Link TL-SM5110-SR
Product Image 0
Product Image 1
Product Image 2
Product Image 3
Product Image 4
Product Image 5
TP-Link TL-SM5110-SR
Multimode 10G SFP+, 850nm, 2x LC
De TP-Link TL-SM5110-SR 10GBase-SR SFP+ LC-transceiver is een originele TP-Link SFP+ module. De multimode glasvezelmodule heeft een LC-connector en een golflengte van 850nm. Over een afstand van 300 meter (OM3) ondersteunt de TL-SM5110-SR een duplex verbinding met snelheden tot 10 Gbps.

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
  • Usp icon

    Kopen op rekening voor zakelijke klanten

  • Usp icon

    4.6 / 5 op basis van 1200+ reviews

  • Usp icon

    Gratis verzending

  • Usp icon

    Professioneel advies

  • Usp icon

    20+ jaar ervaring

    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


TP-Link TL-SM5110-SR

Eigenschappen TP-Link TL-SM5110-SR Module:

Originele TP-Link 10G SFP+ module (LC-transceiver)
Snelheid: 10 Gbps (IEEE 802.3ae)
Fibertype: multimode (50/125 of 62,5/125 µm)
Connectortype: LC
Aantal vezels: 2, duplex
TX-waarde: 850nm
RX-waarde: 850nm
Maximale afstand: 300 meter (OM3)
Hot-swappable
Ondersteunt DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Minimale gebruikstemperatuur: 0°C
Maximale gebruikstemperatuur: 70°C

Product Details


Singlemode of multimode

Multimode

Connectortype

LC

Aantal vezels

2 - Duplex

Equivalent

Nee

Artikelnummer

TL-SM5110-SR

Merk

TP-Link

EAN

6935364006297

SFP-type

SFP+

Overdrachtssnelheid

10 Gigabit (10000 Mbps)

Maximale afstand

300 meter

TX-waarde

850nm

RX-waarde

850nm

Min. temperatuur

0°C

Max. temperatuur

70°C

Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Bel onsEmail
Persoon die een advies geeft over een 4g/5g oplossing
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden

Reviews (2)

Ga naar Trusted Shops reviews

Top service ;-)

Top service ;-)

Geschreven door Trusted Shops

Product zoals verwacht.

Product zoals verwacht.

Geschreven door Trusted Shops
Ondersteuning

Vraag het onze experts!

TP-Link TL-SM5110-SR

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw