Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Accessoires

Accessoires

In deze categorie vind je alle firewall accessoires, zoals UTP netwerkkabels, glasvezelkabels en SFP modules. Vind je niet het product dat je nodig hebt of twijfel je welke de juiste is? Bel dan met onze experts; zij adviseren je graag!

Positie
Naam
Prijs
12 Per pagina
24 Per pagina
36 Per pagina
Prijs
Vezel
9/125µm OS1
(5)
9/125µm OS2
(20)
50/125µm OM2
(10)
50/125µm OM3
(60)
Singlemode of multimode
Singlemode
(13)
Multimode
(14)
n.v.t.
(6)
Connectortype
LC
(27)
Koper (RJ45)
(3)
Koper (patchkabel)
(3)
Aantal vezels
1 - Simplex
(2)
2 - Duplex
(24)
n.v.t.
(2)
Duplex of simplex
Duplex
(153)
Equivalent
Nee
(19)
Ja
(14)
Kabel lengte
1 meter
(34)
1;5 meter
(32)
2 meter
(35)
3 meter
(34)
Type kabel
Installatiekabel
(79)
FTP Cat5e
(2)
UTP Cat5e
(128)
UTP Cat6
(1)
kleur
Zwart
(52)
Wit
(20)
Blauw
(22)
Bruin
(20)
Connector type
LC - LC
(44)
4x LC - 4x LC
(56)
8x LC - 8x LC
(20)
MTP - MTP
(18)
Merk
ACT
(423)
Cisco
(8)
KommaGo
(16)
TP-Link
(9)
Levertijd
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
(240)
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
(215)
Bel voor levertijd
(2)

Accessoires

In deze categorie vind je alle firewall accessoires, zoals UTP netwerkkabels, glasvezelkabels en SFP modules. Vind je niet het product dat je nodig hebt of twijfel je welke de juiste is? Bel dan met onze experts; zij adviseren je graag!

457 producten

Pagina 1 van 20