Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Product Image 0
SonicWall Global VPN 1
1 Client Licentie Windows
SonicWall Global VPN client licentie voor het uitbreiden van het aantal VPN gebruikers op uw appliance met 1 gebruiker.

54,00 excl. btw
65,34 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Alternatieven

Veelgestelde vragen

Reviews

Accessoires


SonicWall Global VPN 1

Omschrijving
De Global VPN Client van SonicWall is software waarmee bijvoorbeeld thuiswerkers kunnen inloggen op de SonicWall VPN Server. De VPN Clients zijn gebruiksvriendelijk, stabiel en in combinatie met een SonicWall firewall erg snel. U kunt deze clients aanschaffen ter uitbreiding van het aantal VPN gebruikers op uw appliance.

Let op!
Deze licentie wordt geactiveerd op een SonicWall appliance. Standaard ondersteunt elke SonicWall een X aantal VPN nodes. In de productomschrijving staat weergeven met hoeveel VPN nodes uw firewall is uit te breiden. Kunt u deze informatie niet vinden? Neem dan even contact met ons op.

Product Details


Hoeveel

1 client

Artikelnummer

01-SSC-5310

Merk

SonicWall

EAN

758479053101

Alternatieven

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

Accessoires

SFP Module Multimode voor Cisco

SFP Module Multimode voor Cisco

Equivalent van Cisco GLC-SX-MMD

Multimode | LC-duplex connector | Golflengte: 850nm
39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
SFP Module Singlemode voor Cisco

SFP Module Singlemode voor Cisco

Equivalent van Cisco SFP-GE-L

Singlemode | LC-duplex connector | Golflengte: 1310nm
39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
TP-Link Omada Cloud Licentie

TP-Link Omada Cloud Licentie

1 jaar, 2-pack, elk voor 1 eigen Omada unit

2x Licentie voor Omada Cloud | Elk voor 1 eigen TP-Link Omada apparaat | Looptijd: 1 jaar
28,80 excl. btw
34,85 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
TP-Link Omada Cloud Licentie

TP-Link Omada Cloud Licentie

3 jaar, 2-pack, elk voor 1 eigen Omada unit

2x Licentie voor Omada Cloud | Elk voor 1 eigen TP-Link Omada apparaat | Looptijd: 3 jaar
80,64 excl. btw
97,57 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
TP-Link Omada Cloud Licentie

TP-Link Omada Cloud Licentie

5 jaar, 2-pack, elk voor 1 eigen Omada unit

2x Licentie voor Omada Cloud | Elk voor 1 eigen TP-Link Omada apparaat | Looptijd: 5 jaar
124,80 excl. btw
151,01 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
TP-Link Omada SDN EAP245

TP-Link Omada SDN EAP245

WiFi 5 indoor access point

WiFi-snelheid: 450 + 1300 Mbps | 2x Gigabit LAN (incl. PoE-injector) | Te beheren via Omada SDN Cloud
70,25 excl. btw
85,00 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Cisco Stack Kit Catalyst 9200L

Cisco Stack Kit Catalyst 9200L

777,47 excl. btw
940,74 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Cisco DNA Advantage 3 jaar

Cisco DNA Advantage 3 jaar

voor Catalyst 9200L serie 24-poorts

Verplichte licentie voor C9200L switch | Geldig voor 1 switch, looptijd 3 jaar | Toegang tot Advantage beheeropties
1.235,00 excl. btw
1.494,35 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Cisco DNA Advantage 5 jaar

Cisco DNA Advantage 5 jaar

voor Catalyst 9200L serie 24-poorts

Verplichte licentie voor C9200L switch | Geldig voor 1 switch, looptijd 5 jaar | Toegang tot Advantage beheeropties
2.059,00 excl. btw
2.491,39 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Cisco DNA Advantage 7 jaar

Cisco DNA Advantage 7 jaar

voor Catalyst 9200L serie 24-poorts

Verplichte licentie voor C9200L switch | ​Geldig voor 1 switch, looptijd 7 jaar | Toegang tot Advantage beheeropties
2.839,00 excl. btw
3.435,19 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

SonicWall Global VPN 1

54,00 excl. btw
65,34 incl. btw